O inwestycji

Apartamenty „Bella Casa Kraków” mają dostęp do świetnej infrastruktury handlowo-usługowej. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się dyskont Lidl, a w bliskiej odległości przedszkola, szkoły, przychodnia zdrowia, apteka, kościół, kampus UJ, sklepy Tesco, Carrefour, Biedronka, kina, teatry, siłownia z basenem. Jest to miejsce komfortowe zarówno dla młodych jak i starszych mieszkańców. W otoczeniu usytuowane są głównie budynki o charakterze jednorodzinnym i kilka wielorodzinnych.

„Bella Casa Kraków” jest położona blisko lasu Borkowskiego. Szybko dojedziemy także stąd do parku Skałek Twardowskiego, Zalewu Zakrzówek, Bulwarów Wiślanych oraz doliny rzeki Wilgi.

Nowoczesny budynek przyciąga uwagę swoją elegancką prostotą i wyszukanym połączeniem kolorów oraz materiałów. Inwestycja zachwyca nowoczesną architekturą i wysoką estetyką.

„Bella Casa Kraków” to pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym zostaną zlokalizowane 36 mieszkania o powierzchniach od 32 m2 do 70 m2. Na parterze przewidziano przestrzeń usługową, na ostatniej kondygnacji mieszkania posiadają antresole. Pod budynkiem znajduje się garaż.

Przestronne mieszkania i balkony zostały zaprojektowane z myślą nie tylko o ich funkcjach użytkowych, ale i estetycznych. Wykorzystane technologie łączą tradycyjne walory użytkowe z nowoczesnymi i solidnymi materiałami, zapewniającymi dobre właściwości wznoszonej inwestycji. Zastosowane nowoczesne rozwiązania architektoniczne umożliwiają również obniżenie kosztów użytkowania lokali mieszkalnych.

Dla Państwa komfortu nasza „Bella Casa Kraków” wyposażona jest w obszerną windę, antywłamaniowe i ognioodporne drzwi wejściowe oraz wysokiej jakości stolarkę okienną. Teren od frontu budynku zostanie otwarty z możliwością dojścia i dojazdu do lokali usługowych na parterze budynku.


LOKALIZACJA INWESTYCJI: UL. KOBIERZYŃSKA 104, 30–363 KRAKÓW